Kostelecké Uzeniny
380 g21990/ 1 kg57868Kostelecké Uzeniny Premium Křemešník 380 g
380 g21990/ 1 kg57868Kostelecké Uzeniny Kostelecký uherák 380 g
100g4790Kč2990-37%/ 1 kg29900Kostelecké uzeniny Poctivá pečená šunka 100g
100 g
5990/ 1 kg59900Kostelecké Uzeniny Kostelecký Uherák 100g
100 g4990Kč2990-40%/ 1 kg29900Kostelecké Uzeniny Poctivá šunka od kosti 100g
cca 400 gcca10796/ 1,00 kg26990Kostelecké Uzeniny Anglická slanina - cca 400 g
100 g
5990/ 1 kg59900Kostelecké Uzeniny Hermín 100g
100 g
4790Kč2990-37%/ 1 kg29900Kostelecké Uzeniny Poctivá pečeně v pepři 100g
cca 200 gcca4998/ 1,00 kg24990Kostelecké Uzeniny Uzená slanina bez kůže - cca 200 g
100 g
4790Kč2990-37%/ 1 kg29900Kostelecké Uzeniny Poctivá šunka řemeslná 100g
100 g
5990/ 1 kg59900Kostelecké Uzeniny Křemešník 100g
380g21490/ 1 kg56553Kostelecné Uzeniny Královský Uherák 380g
100 g
4790Kč2990-37%/ 1 kg29900Kostelecké Uzeniny Poctivá šunka pomalu dušená 100g
100 g
4790Kč2990-37%/ 1 kg29900Kostelecké Uzeniny Pomalu pečená poctivá šunka 100 g
340 g5190/ 1 kg15265Loupák pochoutkový 340g
180 g7790/ 1 kg43278Kostelecké Uzeniny Poctivé vídeňské párky pro děti 180 g
180g7790/ 1 kg43278Kostelecké uzeniny Poctivé Vídeňské párky 180g
900g
13990Kč8990-35%7990-42%|9989/ 1 kg8878Kostelecké Uzeniny Horal 900g
cca 306 gcca8565/ 1,00 kg27990Kostelecké Uzeniny Farmářská zauzená slanina - cca 306 g
300 g
19990/ 1 kg66633Kostelecké uzeniny Lovecký uherák 300 g
340 g6290/ 1 kg18500Javořické párky 340g
cca 600 gcca15594/ 1,00 kg25990Uzená krkovice bez kosti - cca 600 g
700 g7690/ 1 kg10986Kostelecké Uzeniny Jemný salám 700g
100 g3690/ 1 kg36900Kostelecké Uzeniny Anglická slanina Premium 100g
cca 1400 gcca48986/ 1,00 kg34990Kostelecké Uzeniny Uzený hovězí jazyk - cca 1400 g
100g2690/ 1 kg26900Kostelecké Uzeniny Gothajský salám 100g
180 g7790/ 1 kg43278Kostelecké Uzeniny Poctivé debrecínské párky 180g
100 g4190/ 1 kg41900Kostelecké Uzeniny Kostelecká debrecínská pečeně 100g
100 g4790/ 1 kg47900Kostelecká šunka nej. jakosti 100g
300g8990/ 1 kg29967Kostelecké uzeniny Turistický trvanlivý salám 300g
100 g3390/ 1 kg33900Kostelecké Uzeniny Kostelecký šunkový salám 100g
cca 800 gcca23192/ 1,00 kg28990Uzená kýta bez kosti - cca 800 g
100 g3190/ 1 kg31900Kostelecké Uzeniny Rio Ebro krájený 100 g
100 g3590/ 1 kg35900Kostelecká šunka standard. 100g
60 g6990/ 1 kg1 16500Kostelecké Uzeniny Snaq Salámky klasik 60 g
cca 1000 gcca25990/ 1,00 kg25990Uzený bok - cca 1000 g
180 g
12990Kč6990-46%/ 1 kg38833Kostelecké Uzeniny Premium Křemešník trvanlivý salám 180 g
500g8790/ 1 kg17580Kostelecké uzeniny Libové párky 500g
180 g
12990Kč6990-46%/ 1 kg38833Kostelecké Uzeniny Premium kostelecký uherák 180 g
1000g10490/ 1,00 kg10490Kostelecké uzeniny Hydinové - Drůbeží párky 1000g
cca 1000 gcca24990/ 1,00 kg24990Uzená plec bez kosti - cca 1000 g
cca 500 gcca9995/ 1,00 kg19990Kostelecké Uzeniny Paprikový lalok - cca 500 g
cca 1800 gcca37782/ 1,00 kg20990Uzené kolínko šunkové s kostí - cca 1800 g
60 g6990/ 1 kg1 16500Kostelecké Uzeniny Snaq Mini salámky s chilli 60 g
60 g6990/ 1 kg1 16500Kostelecké Uzeniny Snaq Mini salámky se sýrem 60 g
890 g11490/ 1 kg12910Sekaná 890g
160 g10690/ 1 kg66813Kostelecké Uzeniny Premium Kostelecká klobása 160g
cca 600 gcca16194/ 1,00 kg26990Kostelecké Uzeniny Uzená rolovaná plec - cca 600 g
